">
Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Sprayers

LOGO NA CS

Vytvořte si vlastní logo do CS

program na vytvoření spray loga stáhnete zde.
Program někam rozbalte a spusťte ho poklepáním na DecalConverter.exe
Spray vytvoříme z obrázku níže. Nebo si můžete zvolit libovolný obrázek.

lebka

Spusťte DecalConverter.exe, vlevo nahoře klikněte na "file", potom na "Open picture", najděte a otevřete obrázek, z kterého chcete vytvořit spray logo. Mělo by to vypadat nějak takhle:

leb2


Teď budeme chtít udělat spray průhledný (odstranit černou barvu kolem lebky). V podokně "Transparency color" vyberte šipkami vlevo a vpravo barvu, kterou chcete udělat průhlednou, potom klikněte na replace a v podokně "decal format" vyberte velikost spreje nebo klikněte na "max" (nastaví maximální možnou velikost). Teď by mělo být pozadí obrázku modré viz obrázek:

leb4


Teď máme vše připraveno ke konvertaci obrázku do souboru srozumitelného pro counter-strike. Vlevo nahoře klikněte na "Decal", potom na "Make Decal" a nakonec na "add". Zde vyberte plochu a klikněte na "OK".

leb5


Na ploše by se vám měl objevit soubor "pldecal.wad", ten přejmenujte na "tempdecal.wad". Teď musíte soubor "tempdecal.wad" zkopírovat do vaší složky s Counter-strike (cstrike). Nejčastěji se aplikace Steam nachází zde - "C:Program FilesSteamSteamAppscounter-strikecstrike". Do složky cstrike tedy zkopirujte "tempdecal.wad" a v té samé složce odstraňte soubor "custom.hpk". Soubor "tempdecal.wad" (ve složce cstrike) označte "jen pro čtení" - pravým myšítkem klikněte na soubor tempdecal.wad a vyberte "vlastnosti", v dolní části zaškrtněte políčko "Jen pro čtení" a klikněte na "OK". Mělo by to vypadat nějak takhle:
Tak teď je čas vyzkoušet, jestli sprej logo funguje.Ještě budete překvapení že když spustíte CSko,
tak logo které tam máte je pořád stejné jako to co ste měli.Ale když skusíte logo nasprejovat při hře tak uvidíte že sprejujete to logo co ste si vytvořili.

TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek